Каталог продукції

О компании

znak1.jpg EximLab – найбільший постачальник лабораторного, метеорологічного, метрологічного обладнання, контрольно-вимірювальних приладів, хіміко-лабораторного посуду, виробів медичного призначення та витратних матеріалів на території України.


Більше 12 років ми забезпечуємо продукцією медичні лабораторії, лабораторії загального профілю, харчової, нафтохімічної промисловості, а також гідрометеослужби і підприємства різних напрямків.


На нашому сайті представлений великий асортимент скляного та пластикового лабораторного посуду znak1.jpgEximLab , а також приладдя та засобів вимірювальної техніки: ареометри, термометри, психрометри, гігрометри та багато іншого. Ми поставляємо продукцію безпосередньо з заводів-виробників України, країн Європи, Америки та Азії. Завдяки цьому асортимент компанії регулярно поповнюється новинками ринку.

                                                                                       obphoto.jpg

Продукція торгової марки znak1.jpgEximLab  і товари, що поставляються, мають необхідні реєстраційні документи і сертифікати відповідності стандартам: ГОСТ, ТУ, ISO, ASTM, BS, DIN, відрізняються високою якістю і точністю показників. 
                                                                                                        

Наші переваги:


120x120two.png


Довгострокові партнерські відносини 
Ми зацікавлені в довгостроковій та продуктивній співпраці та задоволенні Ваших потреб, тому гарантуємо забезпечення максимально комфортних умов роботи з нами.
120х120bill.png


Сертифікована продукція
На весь асортимент продукції ми надаємо необхідні документи відповідно до чинного законодавства України. Інформацію про документи ви можете переглянути в розділі «Сертифікати».120x120industrial.png


Співпраця з надійними та надійними виробниками
Ми постачаємо лише продукцію надійних і надійних виробників, якість яких підтверджується документально та не викликає сумнівів.
120x120dollar.png


Доступні ціни
Співпраця з виробниками та прямими постачальниками гарантує постійну доступність товарів і дозволяє нам продавати товари за доступними цінами. Для постійних клієнтів передбачено гнучке ціноутворення.120x120factory.png

Контроль якості
Вся продукція відповідає вимогам національних та міжнародних сертифікатів якості (ГОСТ, TU, ISO, ASTM, BS, DIN.) І проходить оцінку відповідності технічним регламентам, реєстрації та перереєстрації. Первинний контроль якості здійснюється на заводах виробників, потім працівниками нашої компанії. 120x120finances.png


Щоб бути кращим, ніж учора
Понад 10 років ми зростаємо та розвиваємо: високоякісну продукцію, вигідні умови співпраці та оперативну доставку, все для того, щоб стати для Вас найкращою компанією-партнером!120x120packages.png


Постійне оновлення асортименту
Наша компанія забезпечує постійну доступність поточних товарних позицій на складах, а також поповнення асортименту продукції, яка буде вам цікава. 

 

 
Ми є ексклюзивним представником заводу ТОВ «Шатлигін і Ко» - лідера України з виробництва найбільш точних ареометрів і термометрів, а також постачаємо обладнання, мірний посуд і приладдя для лабораторій, метрологічне обладнання, вимірювальні прилади, а також метеорологічні прилади від передових виробників, таких як ПАТ «Хімлаборприбор», ВАТ «Термоприлад», «Ludwig Schneider» та інші.